7.4 C
New York
Wednesday, March 29, 2023

Buy now

Vdes pas një sëmundje të rëndë në moshë të re policja kosovare, Drita Kastrati Musliu

Pas një sëmundje të rëndë, ka vdekur punëtorja në kuadër të Policisë së Kosovës, Drita Musliu.

Vdekjen e saj e kanë bërë të ditur kolegë të Dritës.

E ndjera për shumë vite kishte punuar në administratë të Policisë së Kosovës është vlerësuar për punën e bërë.

Më poshtë shkrimi i plotë nga një koleg i të ndjerës Drita Musliu:

Me trishtim të thellë kemi pranuar lajmin për ndarjen e parakohshme nga jeta të kolegës bashkpuntores ne DRP në Prishtinë Drita Musliu . Kjo vdekje e papritu na ka prekur shumë si koleg të saj , jo vetëm pse e kishim kolege por nga ajo se Drita ishte nje antare e denjë e Policisë së Kosovës ( staf civil) , nje grua familjare , një grua besnike dhe e pa lodhshme. Ngushllime familjes dhe gjithë kolegëve që e njohën Driten.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10219953183560176&id=1239938289

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit