21.3 C
New York
Monday, May 27, 2024

Buy now

Vdes pas një sëmundje të rëndë në moshë të re policja kosovare, Drita Kastrati Musliu

- Advertisement -

Pas një sëmundje të rëndë, ka vdekur punëtorja në kuadër të Policisë së Kosovës, Drita Musliu.

Vdekjen e saj e kanë bërë të ditur kolegë të Dritës.

E ndjera për shumë vite kishte punuar në administratë të Policisë së Kosovës është vlerësuar për punën e bërë.

Më poshtë shkrimi i plotë nga një koleg i të ndjerës Drita Musliu:

Me trishtim të thellë kemi pranuar lajmin për ndarjen e parakohshme nga jeta të kolegës bashkpuntores ne DRP në Prishtinë Drita Musliu . Kjo vdekje e papritu na ka prekur shumë si koleg të saj , jo vetëm pse e kishim kolege por nga ajo se Drita ishte nje antare e denjë e Policisë së Kosovës ( staf civil) , nje grua familjare , një grua besnike dhe e pa lodhshme. Ngushllime familjes dhe gjithë kolegëve që e njohën Driten.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10219953183560176&id=1239938289

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit