30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Vdes në një aksident mërgimtari nga Kosova

- Advertisement -

Ka vdekur aksidentalisht mërgimtari nga Kosova, Adem Buzhala.

Lajmi për vdekjen e tij është bërë i ditur nga familjarët e tij.

Për caktim të varrimit, ata kanë thënë që do të njoftojnë me kohë.

I riu kosovar ishte me qëndrim në Gjermani dhe me origjinë është nga komuna e Suharekës.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit