0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Vdes në moshë të re infermierja nga Suhareka

Pas betejës më një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë infermierja Fitore Zenelaj nga Suhareka.

E ndjera ka ndërruar jetë gjatë trajtimit në Francë.

Për ditën dhe orën e ceremonisë mortore familja do të ju njoftojë.

Njoftimi i familjes:

Të nderuar familjar, miq, shokë, dashamirë, me dhimbje dhe pikëllim të madh, ju njoftojmë se më e dashura jonë Fitore Zenelaj pas një sëmundje të rënde ka ndërruar jetë gjatë trajtimit në Francë, me datë 13.11.2023.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit