8.1 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Vdes babai i Jennifer Garner

- Advertisement -

Ka vdekur babai i Jennifer Garner, William John Garner.

Lajmin e ka bërë publik vetë aktorja 51-vjeçare.

“Babai im ndërroi jetë pasditën e së shtunës. Ne ishim me të. Ne jemi mirënjohës për sjelljen e tij të butë dhe forcën. Për mënyrën sesi na buzëqeshte. Ne i jemi mirënjohës për etikën e tij të punës, udhëheqjen dhe besimin”, shkroi ajo.

“Ne shprehim mirënjohjen tonë për komunitetet mjekësore të Qendrës Mjekësore të Zonës Charleston dhe City of Hope. Kujdesi juaj ia zgjati jetën babait dhe i dha kohë të ishte në vendet e tij të preferuara dhe mbi të gjitha që ishte pranë gruas së tij 59-vjeçare, nënës sonë”.

“Ka kaq shumë për të thënë për babanë tim, motrat e mia dhe unë nuk do të mbarojmë së foluri se sa i mrekullueshëm ishte ai”, tha më tej aktorja

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit