10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Premton Alban Skenderaj – “më 6 qershor ndalen akrepat e kohës dhe nisin rrahjet e zemrës”

- Advertisement -

Më 6 qershor, Alban Skenderaj do të mbajë koncertin e tij madhështor në 20 vjet karrierë.

Përmes një postimi të fundit në Instagram, ai ka premtuar se me këtë datë, në stadiumin “Air Albania” në Tiranë, “do të ndalen akrepat e kohës dhe do të nisin rrahjet e zemrës”.

Koncerti që mban titullin “Motivi i jetës time”, do të mbahet në stadium, dhe biletat tashmë kanë nisur të shiten në disa pika.

Poashtu, artisti ka njoftuar pak ditë më parë se puna për këngët që do të këndohen live ka nisur.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit