11.4 C
New York
Sunday, April 14, 2024

Buy now

Vdekja e 14-vjeçarit, Muharremaj shkon në vendin ku u aksidentua vetura

- Advertisement -

Në rrugën Sallagrazhdë-Baqevc të dielën rreth orës 16:30 ka ndodhur një vetaksident.

Sipas zjarrfikësve, vetura ishte rrotulluar dhe dyshohet për një të vdekur dhe dy të lënduar. Ndërkaq sipas informacioneve të zjarrfikësve, viktima dyshohet të jetë një 14-vjeçar.

Kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj ka shkuar në vendin ku ndodhi aksidenti fatal.

Me këtë rast ai ka ngushëlluar familjen e viktimës.

“Një i vdekur 14 vjeçar dhe dy të lënduar nga fshati Greikoc, si pasojë e një vetaksidenti i cili ka ndodhur në rrugë Sallagrazhdë – Baqevc.

Ngushllime familjarëve !”, ka shkruar Muharremaj.

Një i vdekur 14 vjeçar dhe dy të lënduar nga fshati Greikoc, si pasojë e një vetaksidenti i cili ka ndodhur në rrugë Sallagrazhdë – Baqevc. Ngushllime familjarëve ! Bali Muharremaj

Posted by Bali Muharremaj on Sunday, January 2, 2022

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit