8.1 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Varroset çifti që humbi jetën tragjikisht në shtëpinë e tyre në Rahovec

- Advertisement -

Janë varrosur Haki Zeka dhe Zymryte Zeka, çifti i cili humbi jetën tragjikisht një ditë më parë në fshatin Pataçan i Poshtëm në Rahovec.

Dyshohet se shkaktari kryesor i kësaj tragjedie është mbushësi i telefonit, i cili thuhet se teksa ishte vendosur në prizë.

Çifti që humbën jetën po jetonin vetëm, pasi fëmijët i kishin jashtë vendit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit