1.3 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Vanessa Hudgens ka dedikimin më romantik për partnerin në përvjetorin e tyre

Vanessa Hudgens dhe i dashuri Cole Tucker po festojnë një moment historik romantik!

Aktorja e “High School Musical” festoi përvjetorin e saj të parë me lojtarin e MLB, 25 vjeç, me një postim të ëmbël në Instagram.

Në foto, Tucker i buzëqesh kamerës ndërsa Hudgens, 33 vjeç, e vështron atë me fytyrën kundër tij.

“1 vit bashkë @cotuck ❤️love👏🏽you👏🏽🤟🏽”, ka shkruar ajo postimin.

Tucker më vonë komentoi nën postim, “Më i miri 🤟🏽🤟🏽🤟🏽🤟🏽🤟🏽”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit