1.3 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Teuta Krasniqi uron Vitin e Ri me familje: Shëndet dhe gëzime

Aktorja kosovare ka ndarë një fotosesion me familjen e saj.

Teuta Krasniqi, ka pozuar pranë Adonisit dhe dy vajzave.

Të veshur me veshje festive, Teuta ka zgjedhur të urojë të gjithë për një Vit të Ri sa më të mbarë.

Ndër të tjera, ajo ka uruar edhe për shëndet dhe gëzime në familjen e secilit.

“Urime viti i ri 2022 nga familja jonë. Shëndet dhe gëzime në familjet tuaja”, shkruan aktorja.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit