11.3 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Vajzat e të famshmëve që janë rritur dhe duken po aq të bukura sa prindërit e tyre (Foto)

- Advertisement -
Disa të famshëm janë aq mahnitës saqë bëhen ikona bukurie dhe bëjnë breza njerëzish të dashurohen me ta sa herë që shfaqen në ekran.

Mund të duket e pamundur të konkurrosh me bukurinë e tyre. Megjithatë, koha kalon dhe tani fëmijët e tyre janë rritur dhe kanë marrë radhën për të magjepsur zemrat tona.

Ne në Klan Kosova shikuam se si 10 vajza të famshme trashëguan bukurinë e prindërve të tyre dhe duam t’i ndajmë ato me ju:

Demi Moore dhe Rumer Glenn Willis

Demi Moore dhe Rumer Glenn Willis

 

Courtney Love dhe Frances Bean Cobain

Courtney Love dhe Frances Bean Cobain

 

Thandiwe Newton dhe Nico Parker

Thandiwe Newton dhe Nico Parker

 

Catherine Zeta-Jones dhe Carys Zeta Douglas

Catherine Zeta-Jones dhe Carys Zeta Douglas

 

Emma Thompson dhe Gaia Romilly Wise

Emma Thompson dhe Gaia Romilly Wise

 

Tish Cyrus dhe Noah Cyrus

Tish Cyrus dhe Noah Cyrus

 

Jada Pinkett Smith dhe Willow Smith

Jada Pinkett Smith dhe Willow Smith

 

Courteney Cox dhe Coco Arquette

Courteney Cox dhe Coco Arquette

 

Vanessa Paradis dhe Lily-Rose Depp

Vanessa Paradis dhe Lily-Rose Depp

 

Reese Witherspoon dhe Ava Phillippe

Reese Witherspoon dhe Ava Phillippe

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit