7.2 C
New York
Friday, December 1, 2023

Buy now

“Unë veshi çka të dua”, Kaderi i reagon ashpër Bucit

Në ‘Prime’ e radhës të Big Brother VIP Kosova 2, hyri një banore e re.

Kader Kicaj, një modele dhe fitueses e çmimit “Miss Prizreni”, në vitin 2016 nisi rrugëtimin e saj në shtëpinë e famshme të premten që lamë pas.

Ajo me të hyrë ka ngjallur diskutime të shumta, madje edhe nisi debatet me disa prej banorëve.

Një të tillë ajo e pati edhe Ylli Dervishin, i njohur për publikun edhe si Buci.

Debati i tyre nisi nga komentet e Bucit për veshjen e Kaderit, e cila nuk hezitoi që t’i reagonte ashpër.

“Buci duke dalur jashtë më tha ‘pse nuk ke veshur diçka më të gjatë’, unë veshi çka dua”, u shpreh ajo mes tjerash.

Ndërkohë, kujtojmë që përveç hyrjes së re, të premten përfundoi rrugëtimi në BBVK për këngëtarin afrikano -zviceran, Domenik.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit