3.8 C
New York
E hënë, 20 Mars, 2023

Buy now

U nervozua pse e gjobitën në trafik policia, arrestohet pasi i pengoi zyrtarë të kryejnë detyrën

Një person në Sllatinë të Fushë Kosovës dje u nervozua me një gjobë që policët i shqiptuan për kundërvajtje në trafik.

Siç bën të ditur policia, i njëjti është arrestuar pasi është ndaluar me veturë dhe i njëjti ka penguar zyrtarët policor në kryerjen e detyrës derisa ishin duke i shqiptuar një gjobë për kundërvajtje në trafik.

Në konsultim me prokurorin, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

“Fsh. Sllatinë, Fushë Kosovë 10.03.2023 – 12:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi është ndaluar me veturë dhe i njëjti ka penguar zyrtarët policor në kryerjen e detyrës derisa ishin duke i shqiptuar një gjobë për kundërvajtje në trafik. Në konsultim me prokurorin, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

te ngjashme

105,454FansLike
12,000FollowersFollow
3FollowersFollow
- Advertisement -

te fundit