8.2 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

U aksidentua me motor, humb jetën në moshën 27-vjeçare aktori i njohur

- Advertisement -

Ylli i serialeve si “Gen V” dhe “Chilling Adventures of Sabrina”, Chance Perdomo, ka ndërruar jetë në moshën 27-vjeçare, pas një aksidenti me motoçikletë.

Lajmin e hidhur e dha zëdhënësi i tij, i cili u shpreh për Variety:

“Me zemër të rënduar, duam të ndajmë lajmin se Chance Perdomo ka ndërruar jetë, si pasojë e një aksidenti me motoçikletë. Autoritetet kanë thënë se nuk ka individë të tjerë të përfshirë në ngjarje. Pasioni i tij për artin dhe dëshira e tij për të jetuar është ndjerë nga të gjithë njerëzit që e njihnin dhe ngrohtësia e tij do të vijojë të qëndrojë me të gjithë njerëzit e tij të dashur”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit