0.8 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Tuna, një yll i vërtet (Foto)

Tuna Sejdiu është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo komentohet për çdo paraqitje të saj pasi vjen gjithmonë shumë stil dhe e kuruar deri në detajet e fundit.

Së fundmi ajo është bërë nënë e një djali, por format e trupit të saj dhe eleganca që ka nuk po e thonë të njejtën gjë.

Në fotot e fundit ajo morri vëmendje të madhe.

Tuna po duket shumë bukur e plotë stil.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit