21.3 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Tuchel po e konsideron ta lërë jashtë Lukakun për ndeshjen ndaj Liverpoolit

- Advertisement -

Romelu Lukaku mori vëmendjen këto ditë pas deklaratave të bëra për Chelsean dhe trajnerin Thomas Tuchel.

Ai tregoi publikisht se nuk është i kënaqur në “Stamford Bridge” dhe nuk po i pëlqejnë strategjitë e trajnerit gjerman.

Pas kësaj, duket se Tuchel do ta dënojë qendërsulmuesin belg.

Gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano raporton se ish-trajneri i PSG-së po e konsideron mundësinë e lënies jashtë të futbollistit.

Tuchel dhe Lukaku patën një diskutim në katër sy pas deklaratave të këtij të fundit.

Vendimi përfundimtar pritet të mirret së shpejti.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit