28.9 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Teuta Selimi në zi, humb personin e zemrës

- Advertisement -

Këngëtarja e njohur Teuta Selimi kohës së fundit është mjaftë e pranishme në mediat rozë.

Pak minuta me parë Teuta ka ndarë lajmin e trishtë me ndjekësit ku është ndarë nga jeta babai saj.

“Me dhimbje dhe pikëllim të thellë njoftojmë familjarët, miqtë se sot ndërroj jetë babai ynë Hamit Selimi. Varrimi bëhet sot në ora 13:30 në varrezat e Prishtinës (Dragodan) U prehsh në paqe babai im” ishte shprehur këngëtarja.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit