21.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Tërmet në Malishevë

- Advertisement -

Pasditen e së hënës ka ndodhur një tërmet në zonën e Malishevës.

Siç raporton Meteo Kosova, tërmeti ka qenë epiqendër në mes të Malishevës dhe Tërpezës, me magnitudë prej 3.1 shkallë Rihter.

“Një tërmet ka ndodhur pak më parë në orën 18:04 me epiqendër në mes të Malishevës dhe Tërpezës, me fuqi prej 3.1 shkallë të Rihterit!”,thuhet në njoftim.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit