18 C
New York
Sunday, June 16, 2024

Buy now

Teksa Ledri është me pushime, ja çfarë bën Sara Hoxha

- Advertisement -

Rep-artisti i njohur, Ledri Vula, ka publikuar disa foto ku tregoj se është me pushime në Ibiza me miqtë e tij.

Ndërsa Sara po e shijnë kohën në shtëpi.

Ajo ka publikuar foto ku tregoj se po kujdesët për vetën e saj dhe për Poemin.

Kujtojmë se Ledri dhe Sara kohës së fundit janë mjaftë të pranishëm në mediat rozë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit