1.3 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Tea bën rrjetin lëmsh, rikthehet me Beartin?

Tea Trifoni e Beart Rexhepi kanë qenë tema kryesore në mediat rozë, gjatë vitit të kaluar.

Dyshja bën ‘boom’ me lidhjen e tyre si dhe me ndarjen, gjë e cila dëshpëroj shumë fansat e tyre

Tea ka publikuar së fundmi një video me kujtimet e saj për vitin 2021 dhe habiti ndjekësit se mes videove të shumta ka vendosur edhe videon e famshme në mes të borës ku konfirmuan edhe lidhjen e shumë përfolur.

Ishin fansat ata të cilët i bën pyetje duke e pyetur mos është rikthyer me ish-in e saj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit