3.8 C
New York
Monday, March 20, 2023

Buy now

Haxhi Avdyli bën selfie në sallën e operacionit, pacienti në anestezion

Deputeti Haxhi Haxhi Avdyli i cili është edhe neurokirurg, ka gjetur pak kohë për një “selfie” nga salla e operacionit, derisa shihet se pacienti është në anestezion

Foton ku shihet edhe me disa kolegë mjekë në sallën e operacionit, Avdyli e ka publikuar në rrjetet e tij sociale.

Derisa Avdyli dhe kolegët e tij pozojnë para operacionit, në sallë shihet edhe pacienti të cilin po e bëjnë gati për operim.

Pacienti shihet duke marrë anestezionin para operimit.

te ngjashme

105,454FansLike
12,000FollowersFollow
3FollowersFollow
- Advertisement -

te fundit