-1.1 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Haxhi Avdyli bën selfie në sallën e operacionit, pacienti në anestezion

Deputeti Haxhi Haxhi Avdyli i cili është edhe neurokirurg, ka gjetur pak kohë për një “selfie” nga salla e operacionit, derisa shihet se pacienti është në anestezion

Foton ku shihet edhe me disa kolegë mjekë në sallën e operacionit, Avdyli e ka publikuar në rrjetet e tij sociale.

Derisa Avdyli dhe kolegët e tij pozojnë para operacionit, në sallë shihet edhe pacienti të cilin po e bëjnë gati për operim.

Pacienti shihet duke marrë anestezionin para operimit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit