7.2 C
New York
Friday, December 1, 2023

Buy now

Të përqafuar në shtrat – Çfarë po ndodh mes Edonës dhe Lumbardhit?

Edona dhe Lumbardhi janë shfaqur shumë afër njëri-tjetrit.

Ata kanë qëndruar së bashku edhe në shtrat.

Ndërkaq, Besi dhe Santiana i kanë ngacmuar ata të dy.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit