25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Të famshmit me stilin më të mirë për vitin 2021, sipas Google

- Advertisement -

Si çdo vit, edhe këtë vit Google publikoi kërkimet më të njohura të vitit 2021! Mes listave të ndryshme të krijuara nga platforma, personazhi i famshëm gjeti disa emra që bien në sy për stilin e tyre.

Sipas Google, këta emra treguan një rritje të madhe të trafikut për një periudhë të qëndrueshme në 2021 krahasuar me 2020. Ndër kërkimet e preferuara ishte Cher, idhulli ikonë i viteve 60, i cili këtë vit mbushi 75 vjeç.

Në vend të dytë është Britney Spears, mjaft e kuptueshme, pasi këngëtarja më në fund arriti të shpëtojë nga kujdestaria dhe kufizimet e vendosura nga babai i saj, gjë që zgjoi kuriozitet të madh tek përdoruesit e rrjeteve sociale.

Por interesi është personi që është në krye të listës dhe nuk është askush tjetër veçse Adam Sandler . Në fakt, aktori është shumë përpara ikonave të modës që dominuan në vitin 2021, si Harry Styles dhe Timothée Chalamet. Ky paradoks ndodhi falë Tiktok me një etiketë platforme të quajtur Sandlercore, e cila ka më shumë se 300,000 video në të cilat brezi i ri diskuton stilin e aktorit.

Pra, le të shohim listën e stileve më të kërkuara në vitin 2021 sipas motorit më të famshëm të kërkimit në planet, Google.

Adam Sandler

Britney Spears

Kam Njuton

Cher

Cat Doja

Harry Styles

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit