10.2 C
New York
Thursday, March 23, 2023

Buy now

Tahiri kritikoj VV-në dhe mbështeti PDK-në e LDK-në, Mushkolaj: Zonja Fusnotë na paska majtë një ligjëratë

Ish-kryenegociatorja e Kosovës për bisedimet me Serbinë, Edita Tahiri, ka kritikuar Vetëvendosjen teksa ka lavdëruar dy partitë opozitare, PDK-në dhe LDK-në sa i përket kërkesës së tyre për njohje reciproke.

Rreth kësaj ka reaguar analisti Imer Mushkolaj.

Mushkolaj përmes një postimi në Facebook, e ka quajtur Tahirin “zonja Fusnotë”, sipas tij ka mbajtur një ligjëratë.

“Zonja Fusnotë na paska majtë nji ligjëratë.” – ka shkruar Mushkolaj në Facebook.

te ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

te fundit