9.3 C
New York
Tuesday, March 28, 2023

Buy now

Steven Gerrard është në bisedime me klubin e famshëm turk

Steven Gerrard është në bisedime me Trabzonspor.

Sipas mediave lokale Karar, Gerrard së shpejti do të takohet me Ertugrul Dogan, nënkryetar i ekipit për të diskutuar se cila duhet të jetë kontrata e tij e re.

Steven Gerrard ka drejtuar Glasgow Rangers dhe Aston Villan.

Kjo është eksperienca e tij e parë në Turqi dhe do të vijë me synimin për të luftuar për titullin.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit