14.8 C
New York
Wednesday, March 22, 2023

Buy now

Topcinjtë kanë mposhtur 0-3 në transfertë Fulham. Gjithcka u zgjidh që në pjeseën e parë me golat e Gabriel 21′, Martinelli 36′ dhe Odegaard 45+2.

Në ndeshjen e radhës, Arsenali pret Crystal Palace. SHIKO GOLAT

Ndërkohë, Man United duket se ka dalë nga gara për titull dhe diferenca me Arsenalin shkon në 16 pikë kur kanë ngelur dhe 11 ndeshje nga fundi.

Skuadra e Ten Hag barazoi pa gola ndaj Southampton, ndërsa Casemiro la ekipin me 10 lojtarë pas daljes me karton të kuq në minutën e 34′.

Në ndeshjen e radhës, Man United përballet në transfertë me Newcastle. /abcnews.al/

te ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

te fundit