21.3 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Spektakël fishekzjarresh nga Dubai në Durrës

- Advertisement -

Qytetarët e Durrësit do të kenë mundësinë të shijojnë mbrëmjen e sotme një spektakël fishekzjarresh nga Dubai.

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, njoftoi se ky spektakël që do të nisë në orën 23:00 te Vollga, vjen si dhuratë e Marinës së Dubait për durrsakët mikpritës të Marinës së Durrësit.

“Mirmëngjes dhe me këtë njoftim të këndshëm për banorët e Durrësit, që sonte në orën e këmbimit të viteve, mund të shijojnë spektaklin e fizhekzjarreve nga “Burj Khalifa” tek “Vollga”, si dhuratë e Marinës së Dubait për durrsakët mikpritës të Marinës së Durrësit, ju uroj të gjithëve një vigjilje të paqme të Vitit të Ri”, ka shkruar Rama.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fediramaal%2Fvideos%2F284366683726583%2F&show_text=false&width=476&t=0

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit