28.2 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Sot zhvillohen të gjitha ndeshjet e javës së 34-të të Superligës

- Advertisement -

Sot do të zhvillohet java e 34-të e Superligës së Kosovës në futboll.

Në program për ditën e sotme janë pesë ndeshje tepër interesante.

Kampioni në fuqi dhe lideri aktual, Ballkani do të jetë nikoqire e Fushë Kosovës.

Llapi e cila po lufton për titull e kampionit, e pret Malishevën.

Drita e cila mban vendin e tretë në tabelë, do të luaj në shtëpi ndaj Feronikelit ’74.

Dukagjini do të ketë punë mePrishtinën, derisa Liria do të jetë nikoqire e Gjilanit.

Të gjitha ndeshjet zhvillohen nga ora 15:00.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit