28.2 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Rama takohet sot me shqiptarët në Athinë, shoqërohet nga ministra e deputetë

- Advertisement -

Kryeministri Edi Rama takohet sot me shqiptarët në Athinë duke çelur turin me diasporën.

Kreu i qeverisë pritet të mbërrijë në aeroportin ”Eleftheros Venizelos” rreth orës 09:00 dhe për mbarëvajtjen e këtij takimi janë marrë masa të rrepta sigurie me qindra punonjës policie. Rama do të jetë i shoqëruar me rreth 50 gazetarë, por dhe rreth 100 bashkëpunëtorë të tij ministra e deputetë e kryebashkiakë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit