25.7 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

Sirena Emma Hernan feston ditëlindjen e 31-të

- Advertisement -

Sirena e Selling Sunset, Emma Hernan ka festuar ditëlindjen e 31-të në bikine të bardha në Meksikë, derisa ka qenë e shoqëruar me kolegen e saj Chrishell Stause që po ashtu është dukur bukur

Ylli i “Selling Sunset”, Emma Hernan ka mbushur 31 vjet

Bukuroshja bionde ka festuar në stil në resortin afër plazhit të Cabos në San Lucas të Meksikës, bashkë me kolegen e saj, 40 vjeçaren Chrishell Stause.

Dy zonjat kanë pozuar me bikine të bardha afër një pishine.

Shoqet e ngushta janë në jug të kufirit amerikan për një javë derisa janë parë duke marrë diell dhe duke u shëtitur në rërën e plazhit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit