10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Silva Gunbardhi paralajmëron projektin e ri muzikor

- Advertisement -

Këngëtarja e hitit “Të ka lali shpirt”, Silva Gunbardhi, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Kënga quhet “Si hëna”.

Sipas postimeve në Instagram, xhirimet e videoklipit veçse kanë përfunduar dhe kënga pritet të dalë së shpejti.

“Vjen së shpejti”, ka shkruar ajo.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit