9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

Nicole Kidman dhe Naomi Watts e mbështesin miken e tyre Sarah Snook në skenën e teatrit në Londër

- Advertisement -

Nicole Kidman dhe Naomi Watts patën një mbrëmje të paharrueshme duke parë Sarah Snook në skenë.

Të martën, Kidman, ndau një fotografi të sajën dhe mikes së vjetër, Watts, duke pozuar me Snook pasi ndoqën shfaqjen e saj “The Picture of Dorian Grey” në Londër.

“Performancë e mahnitshme dhe natë në teatër,” shkroi Kidman me postimin, i cili tregonte një poster për shfaqjen e Snook dhe një foto në prapaskenë të grupit.

Snook do të luajë në këtë shfaqje deri më 11 maj në Theatre Royal Haymarket.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit