10.9 C
New York
Saturday, April 1, 2023

Buy now

Shpati largohet nga Big Brother VIP Albania

Banori i eliminuar i mbrëmjes së sotme ka qënë Shpati.

Prime-n e shkuar, Kiara si lidere e shtëpisë nisi një zinxhirë shpëtimi, ku katër banorët e fundit që shkuan në nominim ishin Shpati, Antoneta, Elvisi dhe Luizi.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit