8.1 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Shorti i Europa League/ Milan-Roma në çerekfinale, mësoni të gjitha përballjet

- Advertisement -

Është hedhur pak çaste më parë shorti në Nyon të Zvicrës për çerekfinalet e Europa Leauge.

Golgat janë treguar të pamëshirshme, duke vendosur në përballje Milanin kundër Romës.

Sfidë tjetër interesante është edhe ajo mes Liverpool dhe Atalanta, ku nuk përjashtohen surprizat.

Të gjitha përballjet çerekfinale të Europa League

Milan-Roma

Liverpool-Atalanta

Leverkusen-West Ham

Benfica-Marseille

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit