0.8 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Shoqja e Beatrixës flet për lidhjen e saj me Donaldin

Shoqja e Beatrixës ka komentuar raportin e kësaj të fundit me Donaldin.

“Është një temë që po flitet shumë të dy duken shumë mirë me njëri-tjetrin, edhe pse nuk e di historinë se çka ka ndodhur por unë ju uroj gjithë të mirat”, tha ajo.

Ndryshe, Donaldi dhe Beatrixa së fundmi kanë pasur disa zënka me njëri-tjetrin por u pajtuan sërish.

Theksojmë se, çifti ka marrë vazhdimisht vëmendje brenda shtëpisë së Big Brother, megjithatë nuk dihet se çka do të ndodh deri në fund të spektaklit se a do e vazhdojnë lidhjen e tyre.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit