3.8 C
New York
Monday, March 20, 2023

Buy now

Shaqir Totaj thotë se nuk ka qarë prej vitit 1989

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka treguar se qan shumë rrallë.

Totaj tha se herën e fundit kishte qarë para 33 vitesh dhe prej atëherë thotë se nuk ka qarë më.

I pari i Prizrenit ka treguar se në vitin 1989 kishte qarë pasi i kishte vdekuar babai, dy ditë para dasmës së tij.

“Herën e fundit kur kam qajt kur më ka vdekë baba, më 1989, tri ditë para dasmës time”, tha Totaj në Klan Kosova.

VIDEO

te ngjashme

105,454FansLike
12,000FollowersFollow
3FollowersFollow
- Advertisement -

te fundit