31.1 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Sesko i thotë “Po” Arsenalit

- Advertisement -

Benjamin Sesko është duke i dhënë prioritet transferimit në Arsenal, para klubeve të tjera që janë të interesuara për të.

Siç raporton Mirror, Sesko i ka thënë “Po” një lëvizjeje te Arsenali gjatë kësaj vere.

Leipzig thuhet se po përgatitet ta shesë këtë verë nëse ata mund të ndërmjetësojnë marrëveshjen e duhur, edhe pse ai ka qenë me ta vetëm vitin e kaluar.

Sulmuesi me vlerë 45 milionë funte gjithashtu është lidhur me një lëvizje te Manchester United dhe te Chelsea.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit