15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

Selena Gomez reagon pas spekulimeve se ishte në lidhje me nipin e John F.Kennedy

- Advertisement -

Selena Gomez ka reaguar ndaj thashethemeve të fundit në lidhje me jetën e saj romantike.

Ka pasur spekulime se artistja ishte në një lidhje me Jack Schlossberg nga viti 2020 deri në vitin 2021.

Nëse nuk e dini, Jack, është djali i Caroline Kennedy dhe nipi i presidentit të ndjerë, John F. Kennedy, transmeton Klankosova.tv. Thashethemet përfshinin gjithashtu se Jack “i premtoi Selenës Shtëpinë e Bardhë dhe ajo nuk pranoi”.

Pasi spekulimet u bënë virale, foli vetë Selena.

“Kurrë nuk e kam takuar këtë njeri”, shkroi Selena duke mohuar thashethemet se ishte në lidhje me Jack.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit