14.5 C
New York
Saturday, September 23, 2023

Buy now

Së shpejti vjen bashkëpunimi mes Fifit dhe Ermal Fejzullahut (Foto)

Dy artistët, Fifi dhe Ermal Fejzullahu së shpejti do të sjellin edhe një bashkëpunim.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Fifi përmes një postimi në Instagram.

“Mezi po pres me dalë kjo këngë. Më shumë s’di çka them”, është shprehur Fifi.

fifi

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit