14.5 C
New York
Saturday, September 23, 2023

Buy now

“Përqafom”, po vjen nga Gold AG dhe Meda

Dy artistët, Meda dhe Gold AG së shpejti do të sjellin një bashkëpunim.

Kështu ka bërë të ditur Gold AG përmes një postimi në Instagram, përcjell Klankosova.tv.

Ai ka bërë të ditur se kënga që titullohet “Përqafom”, do të publikohet me 20 shtator në orën 20:00.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit