-1.4 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Santiana paralajmëron largimin nga shtëpia për këtë arsye

Pas përfundimit të “Prime”, Santiana u pa duke qarë.

Ajo tha se nuk edi se çka po ndodh jashtë duke u shprehur e shqetësuar për të dashurin e saj.

“Nuk mundem, kumedit sa veta e kanë pa videon, e kan pa familja e tij, është shumë e rëndë për mu, nuk mundem më përballu”, tha ajo në bisedë me Lindën dhe Albën.

Santiana deklaroi se do dal nga shtëpia nëse nuk merr mesazh nga ai.

Kujtojmë se mbrëmë në “Prime”, hapësira për tu shprehur i është dhënë edhe të dashurit të Santianës i cili fillimisht kishte thënë se do i dërgonte një letër asaj, por më pas ndryshoj mendje.

Çka ndodhi me Santianën, pas Prime? Shihet duke qarë në dhomë

Çka ndodhi me Santianën, pas Prime? Shihet duke qarë në dhomë

Posted by BBVK Videos on Saturday, December 2, 2023

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit