19.2 C
New York
Thursday, April 25, 2024

Buy now

Santiana më në fund nuse, dalin pamjet

- Advertisement -

Me të dalë nga shtëpia e vëzhguar nga kamerat, Santiana u bë pjesë e shumë emisioneve televizive.

Bukuroshja, gjithashtu është mjaftë e përfshirë në fushën e reklamës dhe së fundi e kemi parë të veshur me veshje nusesh, shkruan “Kosovarja”.

Santi si nuse e Gjakovës po duket mjaftë bukur dhe po i shkon edhe kjo linjë e veshjes.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit