19.2 C
New York
Thursday, April 25, 2024

Buy now

Princ Leka dhe Blerta Celibashi shkojnë për ski në Brezovicë

- Advertisement -

Edhe pse lidhja e tyre është konfirmuar nga fotografitë që janë shkrepur vazhdimisht në Tiranë, ata nuk e kanë pranuar publikisht romancën e tyre.

Megjithatë, as nuk i fshihet më opinionit publik, madje në rrjetet sociale kanë ndarë momente duke bërë ski.

Më 15 Janar të këtij viti ishte vetë Elia e cila konfirmoi se ajo dhe Princi vendosën bashkarisht të kërkojnë zyrtarizimin e divorcit. Ndërsa, Princi nga ana tjetër tha se martesa me Elian kishte humbur funksionin.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit