-1.4 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Santiana dhe Buci nuk qëndrojnë dot pa njëri tjetrin, vazhdojnë ngacmimet

Santiana dhe Buci duket se po afrohen përsëri.

Dy banorët i ndanë rrugët pas ardhjes së Veronës, e fejuara e Bucit.

Por, duket se nuk mund të qëndrojnë pa pranin e njëri-tjetrit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit