0.5 C
New York
Sunday, February 25, 2024

Buy now

PSD sot organizon aksion simbolik para MASHT-it për rezultatet e PISA-s

Partia Socialdemokrate ka njoftuar se sot në orën 15:00 do të mbajë një aksion simbolik në lidhje me dështimin në PISA.

Aksioni do të mbahet pranë Ministrisë së Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë.

“Sot, nga ora 15:00, PSD do të mbajë një aksion simbolik në lidhje me dështimin e qeverisë në fushën e arsimit. Aksioni do të mbahet pranë Ministrisë sē Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë.”

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit