-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Sanchoja mund të gjejë prehje te Zonja e Vjetër

Juventusi po interesohet për sulmuesin e Manchester Unitedit, Jadon Sancho.

Sanchoja i ka prishur punët keq me trajnerin e Djajve të Kuq, Erik ten Hag, dhe i duhet një shteg ku mund ta tregojë sërish veten sikur te Borussia Dortmundi.

Kësisoj, ai mund të përfundojë te gjiganti italian në janar në formë të huazimit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit