27.3 C
New York
Wednesday, July 24, 2024

Buy now

Ronela Hajati: Kohët të fundit s’po del asnjë këngë e hajrit, duhet frymë e re

- Advertisement -

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati ka kërkuar që të mos i bëhet presion për publikimin e këngëve të reja.

Ajo përmes një postimi në InstaStory është shprehur se së fundmi ka anuluar mbi 20 demo.

Hajati tha se këtë refuzim e ka bërë për arsye se mendon që kohëve të fundit nuk po del asnjë këngë siç u shpreh ajo, e hajrit dhe sipas saj, duhet një frymë e re.

“Reset Ronela, reset”, ka shkruar tutje ajo në postimin e saj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit