-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Rita Ora del në premierën e filmit me burrin, si një zonjë e rëndë

Rita Ora është shfaqur si një zonjë e rëndë në premierën e një filmi të shumëpritur në Hollywood.

Bashkë me burrin e saj, Taikan, Rita është shfaqyr me një kostum të zi duke dëshmuar se është edhe një ikonë bukurie e stili.

Filmi do të shfaqet pasnesër në kinematë amerikane.

“Shkoni dhe shijoni këtë film djema, ai është plot zemër, guxim dhe familje. 17.11.23 është e gjitha e juaja” shkruan Rita në njoftim.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit