23.2 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Rita dhe Fidani zbulojnë pak nga kënga e tyre e re (Video)

- Advertisement -

Dyshja e njohur, Rita dhe Fidani tashmë e kanë gati projektin e ri muzikor.

Ata përmes një postimi në Instagram kanë bërë të ditur se projekti lansohet të premten në ora 18:00.

Rita dhe Fidani gjithashtu edhe kanë zbuluar pak nga kënga e re, të cilën mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit