21.4 C
New York
Wednesday, October 4, 2023

Buy now

Rinis ndeshja mes Rumanisë dhe Kosovës

Është vendosur për rifillimin e ndeshjes mes Rumanisë dhe Kosovës.

Pas ngrohjes prej disa minutave, tashmë ka rinisur sërish ndeshja.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit