1.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Rihanna kthehet sërish në bionde (Foto)

Rihanna është mbretëresha e ndryshimit dhe mahnit me çdo version, veçanërisht kur bëhet fjalë për flokët e saj.

Nga flokët e saj ikonë të kuq gjatë epokës “Loud” deri te prerja e flokëve të saj “pixie” që bëri bujë në videoklipin “Umbrella”, ajo di si të ndryshojë gjithmonë stil, Muzikantja dhe sipërmarrësja debutoi me një model flokësh të ri këtë javë kur u pa në Los Angeles.

Ajo u pa duke darkuar me miqtë në klubin privat të anëtarëve San Vincente Bungalows në Los Anxhelos këtë javë. Pikërisht atëherë ajo tregoi frizurën e saj të re mahnitëse me flokë të gjatë biondë.

Themeluesja e Fenty Beauty dhe ikona e modës i bashkoi flokët e saj të gjatë me bluzë me një kapuç gri dhe xhinse të gjera të qëndisura, së bashku me një pallto të gjatë deveje dhe këpucë prej lëkurës së gjarprit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit